4 Грудня 2021, Субота

Про наc
Сьогодення
Керівництво
Діяльність
  Контактна інформація
Презентуємо вашій увазі

Презентуємо

Міжнародним інститутом фінансів та Будівельною палатою України випущено у світ навчальний посібник „Основи житлової економіки”. Автори – Василь Кравченко – Виконавчий секретар Будівельної палати України, Президент Міжнародного інституту фінансів, доктор економічних наук, професор, заслужений економіст України, Костянтин Паливода – Голова правління ПАТ АКБ „Аркада”, кандидат економічних наук, заслужений економіст України, Володимир Поляченко – Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики, Президент Будівельної палати України, професор.

Автори є відомими фахівцями з питань фінансів, регіональної політики та місцевого самоврядування, банківської справи і житлового будівництва.

Видання є першим в літературі України та країн СНД посібником у якому викладені основи житлової економіки.

У посібнику сформульовані основи теорії житлової економіки, визначено, що житло є базовою людською цінністю і найважливішим елементом матеріальної культури. Житловий фонд є важливою складовою національного багатства.

Проаналізовані існуючі нині основні сектори житла, сутність житлової проблеми та хід її розв'язання у різних суспільствах та на різних етапах їх розвитку.

Значне місце у посібнику приділено аналізу основних ринків житла, факторів, що впливають на житлове будівництво, його фінансування, житловий бізнес, ризики у цих сферах.

У посібнику виявлені цикли ведення житлового бізнесу та види криз у цій діяльності. Встановлено взаємозв'язок житлової економіки із землеволодінням, макроекономікою та соціальною сферою.

Автори здійснили комплексний аналіз житлової політики держави і місцевих влад, а також та інструментів її реалізації в Україні та зарубіжних країнах.

Посібник ілюстрований значним довідковим матеріалом. Видання призначене для викладачів та студентів вищих навчальних закладів, державних службовців та службовців органів місцевого самоврядування, широкого кола фахівців з житлового будівництва та нерухомості, інших читачів. Книга надрукована у Києві видавництвом „Основи”

З питань придбання звертатись за тел. 044 277 72 71.

 

© 2003-2021 Міжнародний Інститут Фінансів
© 2003-2021, дизайн та програмування,
support